RTU sporta komandu spēļu piedāvājumā trīs ceturtdaļfināla spēles

28. februāris, 2014

Nedēļas nogale Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta komandu spēļu atbalstītājiem būs īpaši aizraujoša, jo «RTU/Robežsardze» un «RTU/Inspecta» aizvadīs savu līgu ceturtdaļfināla spēles par iekļūšanu pusfinālā. Basketbols Piektdien, 28. februārī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīga, Pulkveža Brieža ielā 12, RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas spēli pret BK «Madona». Ar 38 iekrātiem punktiem 21 spēlē RTU komanda atrodas trešajā vietā turnīra tabulā. Volejbols Sestdien, 1. martā, plkst. 18 Limbažu 3. vidusskolā, izbraukuma spēlē RTU komanda tiksies pret SK «Limbaži». Savukārt plkst. 16 Kuresārē, Igaunijā, «Schenker» līgas play off spēļu ceturtdaļfinālā «RTU/Robežsardze» mērosies spēkiem ar «Bigbank Tartu». Spēli būs iespējams vērot televīzijas kanālā «TV6» no plkst. 15.55. Florbols Sestdien, 1. martā, plkst. 18 Ulbrokā, «RTU/Inspecta» aizvadīs pirmo no četrām ceturtdaļfināla spēlēm pret florbola komandu «Kurši». Svētdien, 2. martā, plkst. 15.30 Ulbrokā, savā mājas laukumā, «RTU/Inspecta» izspēlēs otro Latvijas Florbola čempionāta play-off spēli pret Liepājas «Kurši».

RTU Informācijas centrs

28. februāris, 2014 plkst. 13:39