RTU sporta komandu spēļu piedāvājums nedēļas nogalei

14. februāris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta komandas šonedēļ aizvadīs spēles - basketbolā, volejbolā un florbolā. «RTU/Robežsardze» un «RTU/Inspecta» komandas katra aizvadīs divas spēles nedēļas nogalē. Basketbols Piektdien, 14. februārī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīga, Pulkveža Brieža ielā 12, RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas spēli pret BK «Rugāji». Volejbols Sestdien, 15. februārī, plkst. 13 Aizputes novada sporta centrā, Aizputē, Ziedu ielā 7, izbraukuma spēlē RTU komanda aizvadīs Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli pret VK «Aizpute». Savukārt plkst. 16 «Audentes» sporta zālē, Tallinā, «RTU/Robežsardze» mērosies spēkiem pret VK «Selver Tallinn». Svētdien, 16. februārī, plkst. 18 sporta namā «Daugava», Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 107, jau otrajā «Schenker» līgas spēlē šajā nedēļas nogalē «RTU/Robežsardze» tiksies ar VK «Bigbank Tartu». Florbols Sestdien, 15. februārī, plkst. 20 Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, Grostonas ielā 6b, Latvijas Florbola čempionātā «RTU/Inspecta» tiksies ar florbola komandu «Rubene». Svētdien, 16. februārī, plkst. 18 Bauskā, «RTU/Inspecta» aizvadīs savu otro šīs nedēļas Latvijas Florbola čempionāta spēli pret Bauskas florbola komandu.

RTU Informācijas centrs

14. februāris, 2014 plkst. 15:55