7. marts, 2014
.
.
.

Šajā nedēļas nogalē «RTU/Inspecta» aizvadīs atlikušās ceturtdaļfināla spēles, kā arī «RTU/Robežsardze» cīnīsies par iekļūšanu Latvijas čempionātā finālā. Basketbols Piektdien, 7. martā, plkst. 20 izbraukuma spēlē Alūksnē, Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas spēlē RTU basketbolisti stāsies pretī BK «STASIS Alūksne». Volejbols Sestdien, 8. martā, plkst. 18 Daugavpils Olimpiskajā centrā, Daugavpilī, «RTU/Robežsardze» aizvadīs otro Latvijas čempionāta pusfināla spēli pret VK «DU». Pirmo pusfināla spēli «RTU/Robežsardze» aizvadīja 5. martā izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Florbols Sestdien, 8. martā, plkst. 19 Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājā «RTU/Inspecta» aizvadīs trešo no četrām ceturtdaļfināla spēlēm pret mājinieku florbola komandu «Kurši». Svētdien, 9. martā, plkst. 17 Liepājas Olimpiskajā centrā, «RTU/Inspecta» aizvadīs pēdējo ceturtdaļfināla spēli pret florbola komandu «Kurši». Pirmajās divās ceturtdaļfināla spēlēs «RTU/Inspecta» izcīnīja uzvaras.