RTU sporta piedāvājums nedēļas nogalei: futbols, volejbols un basketbols

7. februāris, 2014

Nedēļas nogalē tiek piedāvāts plašs spēļu klāsts dažādu sporta veidu cienītājiem. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) futbolisti centīsies iegūt LAFL ziemas turnīra titulu un «RTU/Robežsardze» aizvadīs kārtējo «Schenker» līgas spēli.

Futbols

Piektdien, 7. februārī plkst. 19.30 Olimpiskajā Skonto hallē, Rīgā, E. Melngaiļa ielā 1a, «RTU FC» aizvadīs Latvijas Amatieru futbola līgas ziemas turnīra astotdaļfināla spēli pret «FC Caramba Riga». Tajā pašā dienā izspēlēs visas play-off spēles un fināls paredzēts plkst. 22.30.

Svētdien, 9. februārī plkst. 11.30 Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Latvijas Telpu futbola čempionātā RTU futbolisti mērosies spēkiem pret FK «New Project».

Volejbols

Sestdien, 8. februārī plkst. 14 «Latvenergo» sporta zālē, Rīga, Pulkveža Brieža ielā 12, RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli pret «Kuldīgas NSS/K-volejs» komandu.

Savukārt 9. februārī plkst. 18 sporta namā «Daugava», Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 107, «Schenker» līgas spēlē «RTU/Robežsardze» mērosies spēkiem ar VK «Rakvere».

Basketbols

Sestdien, 8. februārī plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīga, RTU komanda tiksies ar basketbola komandu «Sigulda».

RTU Informācijas centrs

7. februāris, 2014 plkst. 15:41