RTU sporta piedāvājums nedēļas nogalei: variācijas par futbolu

13. decembris, 2013

Šonedēļ Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta piedāvājumā priekšplānā izvirzās variācijas par sporta karali – futbolu. Līdzjutēji ir laipni aicināti uz minifutbolu jeb «8x8» un telpu futbolu.

Piektdien, 13. decembrī, plkst. 19 Olimpiskajā Skonto hallē, E. Melngaiļa ielā 1a, «RTU FC» futbolisti Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēlē tiksies ar «Dinamo Riga» komandu. RTU futbolisti ar 4 punktiem trīs aizvadītās spēlēs šobrīd atrodas astotajā vietā regulārā turnīra tabulā. Savukārt sestdien, 14. decembrī, plkst. 15 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC), Grostonas ielā 6b, RTU futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas Telpu futbola čempionātā spēli pret «New Project» komandu. RTU telpu futbolisti aizvadītajās septiņās spēlēs iekrājuši tikpat punktus un atrodas piektajā vietā regulārā turnīra tabulā.

Piektdien, 13. decembrī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 12, Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU tiksies ar BK «Dārtija». RTU basketbolisti ar 16 punktiem deviņās spēlēs šobrīd ieņem sesto vietu regulārā turnīra tabulā.

Sestdien, 14. decembrī, plkst. 19 Ulbrokas sporta kompleksā, Stopiņu novada ciematā «Vālodzes», «RTU/Inspecta» florbolisti Latvijas Florbola čempionāta spēlē tiksies ar «Ulbroka/FS Masters» komandu. RTU florbolisti ar iekrātiem 40 punktiem 16 spēlēs atrodas pirmajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārā turnīra tabulā.

RTU Informācijas centrs

13. decembris, 2013 plkst. 16:22