RTU sportisti izcīnījuši 6 godalgas Latvijas kausa posmā svarbumbu celšanā

29. septembris, 2016
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) svarbumbu celšanas izlases sportisti izcīnījuši piecas 1. vietas un vienu 2. vietu Latvijas kausa 4. posmā svarbumbu celšanā garajā ciklā, kurā piedalījās vairāk nekā 60 sportisti no 6 komandām. Sacensības norisinājās 18. septembrī olimpiskā centra «Ventspils» vieglatlētikas manēžā.

Būvniecības un inženierzinātņu 1. kursa studente Sanita Pastare izcīnīja 1. vietu gan junioru, gan sieviešu grupā, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 2. kursa students Mārtiņš Mihaeljans izcīnīja 2. vietu junioru grupā un 1. vietu – vīriešu grupā. 4. kursa students Artūrs Aleksandravičus no Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes izcīnīja 1. vietu vīriešu grupā, savukārt RTU svarbumbu celšanas komandas pārstāve Karine Gagaeva izcīnīja 1. vietu sieviešu grupā.

Latvijas kausa posmi svarbumbu celšanā notiek visu gadu dažādās Latvijas pilsētās, un noslēdzošais Latvijas kausa posms svarbumbu celšanā notiks jau oktobrī Jēkabpilī, kur tiks noteikti šī gada absolūtie uzvarētāji.