RTU stadionā notiks Studentu kausa izcīņa minifutbolā

19. septembris, 2013

Sestdien, 21. septembrī, plkst. 12 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) stadionā, Daugavgrīvas ielā 56a, Rīgā, jau trešo reizi notiks Studentu kausa izcīņa minifutbolā jeb «astoņi pret astoņi».

Turnīrā piedalīsies deviņu augstskolu pārstāvētās komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās. A apakšgrupā tika izlozētas Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Universitāte (LU), Transporta un sakaru institūts (TSI)un Latvijas Jūras akadēmija (LJA).

Savukārt B apakšgrupā sacentīsiesRTU, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA) un Liepājas Universitāte (LU). Sacensību nolikums paredz, ka pēc apakšgrupu spēlēm tiks noskaidrotas komandas, kas sacentīsies par piekto līdz septīto vietu. Savukārt četras labākās komandas pusfinālspēlēs noskaidros divas finālistes un komandas, kas sacentīsies par trešo vietu.

Uzvarētāju apbalvošana un kausa pasniegšana plānota plkst. 18. Jāatzīmē, ka pērnruden galveno balvu ieguva RTU futbolisti, savukārt pavasarī septiņu komandu konkurencē spēcīgākā izrādījās LJA komanda. Paredzams, ka šī būs viena no pēdējām kausa izcīņām pēc šāda formāta, jo jau ar 2014. gadu plānots rīkot čempionātu augstskolu komandām.

Sacensības rīko Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA). Sacensību atbalstītāji – sporta preču veikals «Komanda» un enerģijas dzēriens «Red Bull».

Vairāk informācijas turnīra mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

19. septembris, 2013 plkst. 13:51