RTU studente iegūst 9. vietu Eiropas individuālajā čempionātā skvošā

12. septembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) studente Ineta Mackeviča sestdien, 10. septembrī, ieguva devīto vietu Prāgā notikušajā Eiropas individuālajā čempionātā skvošā. Viņa ir septiņkārtēja Latvijas čempione un vienīgā no Latvijas skvošistēm, kura startē Pasaules Skvoša federācijas turnīros. I. Mackeviča pašlaik PSA rangā ieņem 94. vietu.

Čempionāta pirmās kārtas cīņā I. Mackeviča uzvarēja čehieti Luciju Eckerovu (Lucia Eckerová), tomēr otrajā kārtā piekāpās spānietei Ksiselai Arandai (Xisela Aranda). I. Mackeviča turpināja cīņu par 9.-16. vietu, kur vispirms pārspēja čehieti Evu Fertekovu (Eva Fertekova), bet pēc tam ar apspēlēja vēl vienu čehieti Zuzannu Kubanovu (Zuzana Kubanova).

Eiropas individuālais čempionāts skvošā notika no 7. līdz 10. septembrim Čehijā, Prāgā, kur meistarībā sacentās 32 spēlētājas.

Eiropas individuālā čempionāta spēļu tabulu iespējams apskatīt Eiropas skvoša federācijas mājaslapā.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

12. septembris, 2016 plkst. 12:48