RTU studente iegūst medaļu pasaules čempionātā raketlonā

3. decembris, 2012

No 29. novembrim līdz 2. decembrim Stokholmā notika pasaules čempionāts raketlonā, kur piedalījās RTU studentes Jūlija Koroļova (IEVF, II k.) un Viktorija Smirnova (MLĶF, I k.) un RTU Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere. Jūlija Koroļova no šā čempionāta mājās pārveda sudraba godalgu.

Jūlija Koroļova piedalījās divās kategorijās – U21 grupā, kur izcīnīja 5. vietu, zaudējot Christine Seehofer (Austrija) un uzvarot Svenja Kleb (Vācija) un «B» grupā (19 dalībnieces), kur 19 dalībnieču konkurencē izcīnīja 2. vietu, uzvarot Anneli Druve (Zviedrija), Orsolya Szegner (Ungārija), Karen Opdencamp (Beļģija), Sandra Kutz (Vācija), bet cīņā par pirmo vietu zaudējot Barbara Capper (Anglija). Viktorija Smirnova piedalījās «B» grupā un izcīnīja 14. vietu, zaudējot Barbara Capper (Anglija), Nellie Carleke (Zviedrija) un uzvarot Katrin Maldre (ASV). Sanita Vīlistere spēlēja «A»grupā un 24 dalībieku konkurencē izcīnīja 16. vietu, uzvarot Heike Voigt (Vācija) un zaudējot Zuzana Kubanova (Čehija), Lina Lindholm (Zviedrija), Inge Van den Herrewegen (Beļģija).

Raketlons ir sporta veids, kurā pretinieki tiekas četros, tā sauktos – rakešu, sporta veidos– galda tenisā, skvošā, badmintonā un tenisā. Raketlona mačā ir četri seti – katrs savā rakešu sporta veidā. Katru setu spēlē līdz 21 punktam kā galda tenisā, bet spēles uzvarētājs ir nevis tas, kurš uzvar visvairāk setu, bet gan tas, kurš kopsummā iegūst visvairāk punktus.

Vairāk informācijas www.resultreporter.com

RTU Sporta klubs