RTU studentei – zelta debija pasaules čempionātā junioriem modernajā pieccīņā

10. septembris, 2012
.
.
.

Vakar, 9. septembrī, Polijas pilsētā Džonkovā noslēdzās pasaules junioru čempionāts modernajā pieccīņā, kurā piedalījas arī Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes 3. kursa studente Olga Šišlova, kopā ar Pāvelu Švecovu izcīnot 1. vietu un zelta godalgu MIX stafetē.

Kopumā čempionātā piedalījās 63 dalībnieces. Individuālajās sacensībās  Olga iekļuva finālā, kur 36 dalībnieču konkurencē palika 28.

Savukārt 19 komandu konkurencē O. Šišlova un P. Švecovs uzvarēja paukošanā, uzrādīja trešo rezultātu peldēšanā, uzvarēja jāšanā un noturēja līdera pozīciju kombinētajā disciplīnā (skriešana+šaušana).

Latvijas jaunie talanti apsteidza Ukrainas, Polijas, Korejas un citu valstu sportistus. Kopsummā abi jaunieši izcīnīja 5952 punktus, otrajā vietā atstājot Ukrainas komandu ar 5908 punktiem.

Apsveicam Olgu ar izcilajiem panākumiem, vēlam veiksmi studijās un sportistes karjerā!