RTU studenti iegūst otro vietu konkursā «Osta pilsētai»

8. aprīlis, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (RTU EEF) Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta doktoranti Kaspars Kroičs un Uģis Sirmelis ieguvuši otro vietu Rīgas Brīvostas pārvaldes organizētajā studentu radošo projektu konkursā «Osta pilsētai».

K. Kroičs un U. Sirmelis savā darbā apskatīja veidus, kā, uzlabojot pacelšanas iekārtu efektivitāti, Rīgas Brīvostā strādājošie uzņēmēji varētu samazināt izlietoto energoresursu daudzumu.

Kopumā konkursā pieteicās 168 studenti no dažādām Latvijas augstskolām. RTU rektora vietnieks biznesa attiecību un attīstības jautājumos Modris Ozoliņš atzinīgi novērtēja to, ka konkurss ar katru gadu kļūst interesantāks, un arvien pieaug arī pārstāvēto augstskolu skaits.

Konkursa dalībniekus vērtēja: RTU rektora vietnieks biznesa attiecību un attīstības jautājumos Modris Ozoliņš, Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieks, konkursa «Osta pilsētai» žūrijas priekšsēdētājs Ēriks Škapars, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes profesors Māris Purgailis, Latvijas Jūras akadēmijas rektors Jānis Bērziņš.

RTU Informācijas centrs

8. aprīlis, 2013 plkst. 14:29