RTU studenti pārspēj profesorus skvošā

28. aprīlis, 2012

Piektdien, 27. aprīlī, notika jau ceturtās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 150. jubilejai veltītās sporta sacensības «Students pret profesoru – KURŠ KURU?». Šoreiz studenti pārspēja profesorus skvošā, tādējādi izlīdzinot rezultātu sacensību sērijā 2:2. Sacensības organizē RTU Sporta klubs un Studentu parlaments.

Skatīt galeriju

skvosh_0137.jpgSacensībās cīnījās pieci studenti pret pieciem RTU mācībspēkiem un darbiniekiem. Katram spēlētājam bija jāizspēlē piecas spēles līdz divu setu uzvarai, kur katrs sets bija līdz 11 punktiem. Kopumā tika izspēlētas 25 spēles.

Ar rezultātu 15:10 uzvarēja studentu komanda. Spēles bija spraigas, interesantas un aizraujošas. Dalībnieki guva neaprakstāmu baudījumu, spēles pieredzi un azartu turpināt iesākto. Kā arī guva pārliecību, ka šī nebija beidzamā reize, kad spēlēs skvošu un izteica vēlmi turpināt sacensību sēriju – studenti pret mācībspēkiem un darbiniekiem.

Studentu uzvara nebija nejaušība, jo komandā startēja divkārtēja Latvijas skvoša čempione Ineta Mackeviča, Latvijas skvoša izlases dalībnieks un skvoša treneris Artūrs Peredistijs, kā arī Jānis Zaļaiskalns, Kristaps Puļķis un Valters Spicbergs, kuri skvošu izvēlējušies par savu hobiju. Lai kļūtu par labu skvoša spēlētāju, noteikti jāstudē būvniecību, jo visi studentu komandas dalībnieki studē RTU Būvniecības fakultātē.

Kā ziņots, profesoru komandā par uzvaru cīnījās Liene Maurīte, Linda Rudzīte, Sanita Vīlistere, Oskars Priede un Renārs Reklaitis.

Šīs bija ceturtā posma sacensības sešu posmu cīņā. Atlikuši vēl divi sacensību posmi – volejbolā un futbolā, kas norisināsies septembrī.

28. aprīlis, 2012 plkst. 13:53