RTU studenti sīvā konkurencē izcīna otro vietu Projektu vadības čempionātā

29. aprīlis, 2013

Latvijas Nacionālās projektu vadīšanas asociācijas (LNPVA) rīkotajā Projektu vadības čempionāta 2013 finālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti (Baiba Hincenberga, Andris Akmentiņš, Ksenija Kaminska, Armands Zagorskis) sīvā konkurencē izcīnīja otro vietu.

Sacensību finālā notika sīva cīņa starp labākajām Latvijas augstskolu studentu komandām, sacenšoties par galveno balvu – iespēju iegūt starptautiski atzītu IPMA D līmeņa sertifikātu katram komandas dalībniekam Ls 400 vērtībā.

Čempionāta uzvarētāji balvās saņēma arī iespēju bez maksas apmeklēt LNPVA organizētās projektu vadītāju kluba meistarklases, kā arī apmaksātu viena gada biedra maksu LNPVA.

Čempionātafinālā sacentās RTU, RISEBA, Latvijas Universitātes, Rīgas Juridiskās augstskolas, Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu komandas. Par labāko komandu tika atzīta Rīgas Juridiskās augstskolas komanda.

Piecas labākās komandas iekļuva finālā, kur veica konkrēta projekta gadījuma izpēti ar mērķi rast problēmas risinājumu. Komandu prezentācijas vērtējastarptautiska žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas nacionālajām projektu vadības asociācijām, kā arī IPMA Young Crew pārstāvis un Swedbank pārstāvis. Projektu vadības čempionāta fināls notika Swedbank centrālajā ēkā.

Projektu vadībasčempionāts tiek rīkots ar mērķi sekmēt Latvijas studentu iesaistīšanos projektu vadības jomā un paaugstināt interesi profesionālā projektu vadībā un biznesā gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

RTU Informācijas centrs

29. aprīlis, 2013 plkst. 17:11