RTU studenti sportisti dodas uz SELL spēlēm Somijā

17. maijs, 2012

No 17. līdz 20. maijam 64 studenti – sportisti startēs ikgadējās SELL studentu sporta spēlēs Somijas pilsētās Espoo un Otaniemi. Sacensībās startēs RTU frisbija, florbola, volejbola (vīrieši), basketbola (sievietes) komandas, kā arī sportisti individuālajos sporta veidos – šahā, tenisā, badmintonā, paukošanā, vieglatlētikā, džudo.

Studentus uz Somiju pavadīs arī seši treneri.

«Šogad uz SELL spēlēm brauc tie RTU sportisti, kuri ir gatavi cīnīties par medaļām. Novēlu viņiem milzu veiksmi un daudz personīgo rekordu!» saka RTU sporta kluba direktore Sanita Vīlistere.

SELL studentu sporta spēles būs viens no vislielākajiem starptautiskajiem studentu sporta pasākumiem Somijā 2012. gadā. SELL sporta spēles šogad organizē Ālto Universitātes sporta klubs un studentu apvienība.

Kopumā spēlēs tiks pārstāvēti 16 dažādi sporta veidi. Komandu sporta veidi: basketbols, volejbols, mini-futbols, florbols un frisbijs. Individuālie sporta veidi: vieglatlētika, džudo, frisbijs, golfs, teniss, cīkstēšanās, šahs, badmintons, orientēšanās, peldēšana.

Spēļu dalībniekiem nav noteikts vecuma ierobežojums un sportiskās sagatavotības līmenis.

Ik gadu SELL sacensības organizē viena no SELL Sporta spēļu dibinātāju valstīm – Latvija, Somija, Igaunija vai Lietuva.

RTU Informācijas centrs

17. maijs, 2012 plkst. 12:31