RTU studenti un profesori sacentīsies badmintonā

19. marts, 2012

Otrdien, 20. martā, notiks trešās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 150. jubilejai veltītās sporta sacensības «Students pret profesoru – KURŠ KURU?». Šoreiz studenti ar profesoriem sacentīsies par labākās komandas titulu badmintonā. Sacensības organizē RTU Sporta klubs un Studentu parlaments.

Profesoru komandu badmintonā pārstāvēs BF fakultātes mācībspēks Uģis Briedis, Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere un Tehnoloģiju pārneseskontaktpunkta vadītājs Renārs Reklaitis. Pārējie profesoru komandas pārstāvji tiek turēti noslēpumā.

Cerot uz studentu uzvaru šajās sacensībās, tos pārstāvēs īsti badmintonaprofesionāļi: Jānis Mētra, kurš ir Latvijas XXI Universiādes 1. vietas ieguvējs dubultspēlēs un 2. vietas ieguvējs vienspēlēs, Matīss Zvaigzne,godalgotu vietu ieguvējs Latvijas jauniešu sacensībās, Matīss Deksnis, Latvijas XXII Universiādes 2. vietas ieguvējs vienspēlēs, Lāsma Rutmane,Latvijas XXI Universiādes 4. vieta vienspēlēs un 2. vieta dubultspēlēs,Ieva Lapsa, 2010. gada Latvijas amatieru čempione un 2010. gada 12. vietas ieguvēja Latvijas Čempionātā badmintonā.

Sacensības notiks 20. martā plkst. 18.30, RTU sporta zālē, Meža ielā 1 korp. 5.

Visa gada garumā RTU studenti un profesori noskaidros labākos sešos dažādos sporta veidos – šaušanā, kērlingā, badmintonā, skvošā, volejbolāun futbolā. Sacensību kārtība un nolikums tiek izsludināts divas nedēļas pirms sacensībām. Katra posma beigās notiek apbalvošana. Noslēguma apbalvošana un sacensību kopvērtējuma uzvarētājs tiek pasludināts pēc pēdējā posma. Pirmajā un otrajā sacensību posmā – šaušanā un kērlingā – labāki bija profesori.

RTU Informācijas centrs

19. marts, 2012 plkst. 11:21