RTU students Ivo Šteinbergs uzvar Eiropas kausa pirmajā posmā skeletonā

.
.
.
Attēlā no kreisās puses: Krists Netlaus un Ivo Šteinbergs. Foto: Romualds Vambuts

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Muitas un nodokļu administrēšanas programmas 2. kursa students Ivo Šteinbergs piektdien, 4. novembrī, Siguldas trasē Eiropas kausa pirmajā posmā skeletonā izcīnīja uzvaru ar laiku divu braucienu summā – 1:42,34.

I. Šteinbergs pirmajā braucienā izcīnīto līderpozīciju noturēja līdz pat beigām un uz goda pjedestāla kāpa, lai saņemtu zelta medaļu. Sudraba godalgu izcīnīja latvietis Krists Netlaus, savukārt 3. vietā ierindojās Vācijas skeletonists Felikss Kaizingers. Sacensībās kungu konkurencē kopumā piedalījās 34 sportisti.

RTU students I. Šteinbergs ir viens no 19 jauniešiem, kuram 2015./2016. studiju gadā piešķīra RTU budžeta vietu, kas īpaši paredzēta sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus sportā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

I. Šteinbergs ir Latvijas vīriešu skeletona izlases trešais numurs, uz viņu tiek liktas cerības kā uz perspektīvu jauno censoni, kurš varētu turpināt spožos skeletonistu brāļu Dukuru panākumus.

No 4. līdz 6. novembrim Siguldā notika Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā un skeletonā, kas arī ir sezonas pirmās sacensības Latvijas sportistiem.