RTU Studentu parlamenta septembra kopsapulcē notiks prezidenta vēlēšanas

24. septembris, 2013

Trešdien, 25. septembrī, plkst. 18 Ķīpsalā, Āzenes ielā 12, 102. auditorijā noritēs Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) pirmā 2013./2014. mācību gada kopsapulce, kurā notiks arī SP prezidenta vēlēšanas.

Septembra kopsapulcē tiks runāts un lemts par aktuālāko parlamentā, kā arī universitātē kopumā. Uz kopsapulci aicina ierasties arī tos, kas vēlas vairāk uzzināt par SP darbību.

Šīkopsapulce būs īpaša ar to, ka notiks arī RTU SP prezidenta vēlēšanas, jo ir pagājis iepriekšējā prezidenta darbības termiņš. Uz šo amatu ir viena kandidāte – RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 3.kursa studente Ilva Grigorjeva, viņu izvirzījuši IEVF, Datorzinātnes uninformācijas tehnoloģijas fakultātes, kā arī Transporta un mašīnzinību fakultātes studentu pašpārvaldes.

Par RTU SP viceprezidentu izvirzīts RTU Būvniecības fakultātes 3. kursa students Jānis Lūsis.

Ar vēlēšanu dokumentiem var iepazīties RTU SP mājaslapā.

Aicināts ikviens interesents.

RTU SP