RTU Studentu parlamentam jauns prezidents

24. aprīlis, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamentu (SP) kopš sestdienas, 22. aprīļa, vada jaunais prezidents, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes students Kristens Raščevskis. Pirms tam viņš bija RTU SP viceprezidents. Kristens amatā nomaina Eviju Kaminsku, kura SP prezidente bija divus gadus.

Uz RTU SP prezidenta amatu bija divi pretendenti – K. Raščevskis un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu pašpārvaldes līdere Nora Kezika. Sīvā cīņā uzvaru vēlēšanās guva K. Raščevskis, bet N. Kezika būs RTU SP viceprezidente.

Ievēlēta arī jauna RTU SP valde, kuras sastāvā no iepriekšējās valdes ir pārvēlēti Indra Pētersone, Amanda Brizga, Katrīna Sproģe, Paula Krastiņa un Kristens Raščevskis. Valdes jaunpienācēji ir Nora Kezika, Dāvis Freidenfelds, Helmuts Zālītis, Artis Mihailovs un Mārtiņš Būmanis.

Līdzšinējā RTU SP prezidente E. Kaminska stāsta, ka turpinās studijas un domā par studentu apmaiņas programmām. Viņas sapnis ir mācīties Portugālē. Paralēli studijām Evijai jāsāk domāt arī par darbu, ko viņa iecerējusi atrast nozarē, proti, strādāt kādā uzņēmumā par personāla speciālisti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

24. aprīlis, 2017 plkst. 10:10