RTU Studentu parlamentu turpmāk vadīs Ilva Grigorjeva

26. septembris, 2013

Trešdien, 25. septembrī, norisinājās pirmā Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) 2013./2014. mācību gada kopsapulce, kurā notika arī RTU SP prezidenta vēlēšanas.

Uz prezidenta amatu bija viena kandidāte – RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes 3. kursa studente Ilva Grigorjeva, savukārt uz viceprezidenta amatu tika izvirzīts RTU Būvniecības fakultātes 3. kursa students Jānis Lūsis.

Pēcaptuveni divu stundu ilga vēlēšanu procesa, kurā kandidāti sniedza atbildes uz studentu jautājumiem, tika pārliecinoši noskaidrots, ka turpmākos divus gadus RTU Studentu parlamentu vadīs Ilva Grigorjeva.

Arīviceprezidenta kandidātam Jānim Lūsim tika izrādīta kopsapulces biedru uzticība.

Attēlā: RTU SP valde kopā ar exprezidentu Juri Iljinu.

No kreisās: Līga Lasmane, Irina Mariņina, Arta Useļonoka, Juris Iljins, Ilva Grigorjeva, Jānis Lūsis, Salvis Skurjats, Jānis Kviesis, Andris Grāpēns, Kaspars Dobrais.

Ilva ir trešā meitene, kurai kopsapulce ir devusi iespēju vadīt RTU Studentu parlamentu visā tā pastāvēšanas laikā (kopš 1992. gada 23. aprīļa). Pēdējoreiz meitene RTU Studentu parlamenta priekšsedētājas amatā bija 2007./2008. mācību gadā.

Jaunievēlētās prezidentes un viceprezidenta pienākumi stājas spēkā no 1. oktobra.

RTU Studentu parlaments

26. septembris, 2013 plkst. 11:05