RTU studentu pūtēju orķestris «SPO» piedalīsies festivālā Baucenā

26. septembris, 2013

No 27. līdz 29. septembrim Vācijas pilsētā Baucenā (Bautzen) notiks 11. Starptautiskais jauniešu un amatieru pūtēju orķestru festivāls, kurā Latviju pārstāvēs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pūtēju orķestris «SPO».

Baucenas pilsētas mēra Mihaela Haringa uzaicināti festivālā piedalīsies orķestri no Ungārijas, Polijas, Čehijas, Vācijas un Latvijas. Kopskaitā trīs dienu garumā muzicēs vairāk nekā 500 mūziķi, nodrošinot atraktīvu programmu klausītājiem.

«Tas ir festivāls ar 20 gadu ilgu vēsturi, un esamgandarīti, ka varēsim muzicēt pilsētā, kura 2012. gadā nosvinēja savu 1000 gadu jubileju. Esam priecīgi, ka festivāla laikā muzicēsim kopā ar kolēģiem no citām Eiropas valstīm,» atzīst RTU studentu pūtēju orķestra «SPO» diriģents Māris Martinsons.

RTU studentu pūtēju orķestris «SPO» uzstāsies arī RTU 151. gadu jubilejai veltītajā koncertā «Mirdz mana dziesma», kas notiks 10. oktobrī plkst. 19 Lielajā Ģildē, Rīgā, Amatu ielā 6.

RTU Informācijas centrs

26. septembris, 2013 plkst. 16:32