RTU studentu teātri izrādīs dzejas jauniestudējumus

8. septembris, 2017
Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu teātri «Spēle» un «Kamertonis» 20. septembrī dzejas mēnesi atzīmēs ar Kārļa Vērdiņa, kā arī Aleksandra Čaka dzejas un prozas lasījumiem. Savukārt RTU vokālais ansamblis «Jauna Nianse» uzstāsies ar priekšnesumiem par dzeju mūzikā Anitras Balodes vadībā. Dzejas jauniestudējumus aicināts apmeklēt ikviens un tie notiks RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1 plkst. 19.

RTU studentu teātris «Spēle» skatītājus uzrunās caur lasījumiem no Kārļa Vērdiņa 2008. gadā izdotā dzejoļu krājuma «Es» režisora Romana Grabovska režijā. Ironiskais, humorīgais un smeldzīgais krājums rakstīts dzejprozā, kas tikpat labi var tikt uztverts kā īsi stāstījumi ar dzejas valodas plūdumu, un tie lasītāju vadā gan pa Rīgu un tās kapiem, nomalēm, bāriem, skolām, gan arī pa Viļņu un Tallinu, Āfriku un Antarktiku, gan pa Briseli, Londonu, Kubu, ASV.

Savukārt RTU studentu teātris «Kamertonis» skatītājus caur dzejas un prozas lasījumiem iepazīstinās ar Aleksandra Čaka jaunību un mīlestību uzvedumā «Aleksandrs Čaks un jaunība» režisores Ludmilas Stančikas režijā.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. septembris, 2017 plkst. 15:44