RTU studentu teātri piedalīsies amatierteātru festivālā «Rīga spēlē teātri»

15. oktobris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu teātri «Spēle» un «Kamertonis» piedalīsies amatierteātru festivālā «Rīga spēlē teātri», kas no 17. līdz 25. oktobrim norisināsies dažādās Rīgas vietās, tostarp RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1.

Pirmdien, 19. oktobrī, plkst. 19 RTU Mazajā zālē studentu teātris «Kamertonis» pirmo reizi publikai demonstrēs Reja Bredberija izrādi «Vējš» – stāstu par cilvēku likteņiem, kurus mistiskā veidā ietekmē vējš. Izrāde – krievu valodā. Režisore – Ludmila Stančika. Turpat plkst. 21 notiks arī kultūras un tautas mākslas centra «Ritums» studijteātra «Aka» izrāde, kurā atklājas kādas ģimenes konflikti – slēptie, neatrisinātie un neizrunātie; sarežģītais ceļš, meklējot savu vietu dzīvē, meklējot mīlestību. Režisore – Ligita Smildziņa.

Savukārt trešdien, 21. oktobrī, plkst. 20 RTU notiks studentu teātra «Spēle» izrāde «Rieteklīša uzaušana», kas ir groteska par jauniešu centību un uzdrošināšanos sākt savu biznesu skolas gados. Režisors – Romans Grabovskis.

Ieeja izrādēs bez maksas. Sīkāka informācija par festivālu, kā arī festivāla programma pieejama šeit.

15. oktobris, 2015 plkst. 16:21