RTU studiju programmu «Tehniskā tulkošana un terminoloģija» atkārtoti uzņem Eiropas Komisijas partnerības tīklā

12. jūnijs

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātes (DITEF) Digitālo humanitāro zinātņu institūta īstenotā profesionālā maģistra studiju programma «Tehniskā tulkošana un terminoloģija» jau trešo reizi pēc kārtas ir uzņemta Eiropas Komisijas organizētajā sadarbības tīklā «European Master's in Translation» (EMT) jeb «Eiropas maģistrs tulkošanā», atkārtoti apliecinot akadēmisko izcilību un profesionālo atbilstību.

Minētā studiju programma STEM+ izglītības laikmetā piedāvā studējošajiem konkurētspējīgu izglītību, kas ir vērsta uz padziļinātu prasmju pilnveidošanu starpdisciplināro un daudzvalodu tekstu veidošanā, dabiskās valodas pētniecībā, valodiskajā un ārpusvalodiskajā kontekstā, kā arī dažādu informācijas tehnoloģijas (IT) rīku lietošanā.

Dalība EMT tīklā paaugstina studiju programmas starptautisko atpazīstamību, paplašina sadarbības iespējas, kalpo par lielisku platformu pētniecībai un akadēmiskajai iesaistei tulkošanas studiju un terminoloģijas jomā, kā arī sniedz atbalstu studējošajiem un absolventiem integrēties vietējā un starptautiskajā darba tirgū un meklēt karjeras iespējas dažādās Eiropas Savienības institūcijās.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments