RTU TMF students nes Latvijas vārdu pasaulē!

4. septembris, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes (RTU TMF) 3. kursa students Artūrts Ļevikins nesen ir atgriezies no ikgadējām vīriešu Eiropas meistarsacīkstēm boulingā, kas šogad notika Vīnē, Austrijā.

Kaut arī no sacensībām Artūrs ir atgriezies bez nevienas izcīnītas medaļas, toties pirmo reizi Latvijas boulinga vēsturē Artūram ir izdevies iekļūt Eiropas līmeņa sacensību finālā. Artūra vidējais rādītājs aizvadot 24 mačus ir  205 punkti par spēli. Kopvērtējumā iegūstot 18. vietu no 202 cilvēku lielās dalībnieku saimes vidus, atstājot aiz muguras vairākus desmitus Eiropas līmeņa čempionus.

Apsveicam Artūru ar plašajiem panākumiem Austrijā un apsolāmies sekot līdzi turpmākiem jaunā TMF studenta panākumiem ne tikai Latvijas līmenī, bet arī pasaulē.

RTU Sporta klubs

4. septembris, 2012 plkst. 10:21