RTU uzņems Eiropas drošības aizsardzības profesionāļus

5. jūnijs

Pirmdien, 10. jūnijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Drošības profesionāļu asociācijas sadarbībā ar Eiropas drošības un veselības aizsardzības profesionāļu organizāciju (ENSHPO) rīkota Starptautisko darba aizsardzības speciālistu konference.

Drošības profesionāļu asociācija aicina interesentus piedalīties konferencē, kas notiks 10. jūnijā RTU konferenču telpā «Moon», Ķīpsalas ielā 6a, plkst. 14.00–18.00.

Konferenci ar svinīgām uzrunām atklās labklājības ministrs Uldis Augulis, ESHPO prezidente Mireya Rifá Fabregat un RTU Vadības un drošības institūta profesore Tatjana Tambovceva.

Konferencē būs iespējams uzzināt par Drošības profesionāļu asociācijas aktualitātēm, kā arī par Rīgas Stradiņa universitātes aktuālajiem pētījumiem darba aizsardzības jomā. RTU profesore Inga Dāboliņa dalīsies ar individuālo aizsardzības līdzekļu testēšanas iespējām RTU Individuālo aizsardzības līdzekļu laboratorijā, kas ir vienīgā plaša spektra individuālo aizsardzības līdzekļu, tekstilmateriālu un tekstilizstrādājumu testēšanas un novērtēšanas laboratorija Latvijā, kuras aprīkojums ir unikāls pasaules līmenī. Eiropas drošības un veselības aizsardzības profesionāļu organizācijas ENSHPO biedri no Itālijas, Slovēnijas, Rumānijas un Portugāles dalīsies ar tādām aktuālām tēmām kā saules radiācijas ietekme, darba drošības kultūras veidošana un drošības speciālistu apmācību aspekti.

Drošības profesionāļu asociācijas valdes locekle darba aizsardzības jautājumos Inga Ezerose uzsver, ka šī ir lieliska iespēja gan uzzināt par aktuālajiem jautājumiem darba aizsardzības nozarē, gan tīkloties ar darba aizsardzības profesionāļiem no dažādām Eiropas valstīm, ieskaitot Spāniju, Portugāli, Itāliju, Apvienoto Karalisti, Slovēniju, Maltu, Rumāniju, Ungāriju, Beļģiju, Poliju un citas. Tāpat konferences ietvaros būs iespēja uzklausīt un satikt Latvijas institūciju pārstāvjus.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. jūnijs plkst. 15:28