RTU vīru koris «Gaudeamus» piedalīsies «Kulakova naktī»

17. augusts, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīru koris «Gaudeamus» diriģenta Ivara Cinkusa vadībā piedalīsies koncertā «Kulakova nakts», kas norisināsies 22. augustā plkst. 21 Ogres estrādē.

«Kulakova nakts» veltīta trīsdesmitgadei kopš J. Kulakova vadītās grupas «Pērkons» leģendārā koncerta Ogres estrādē 1985. gada 6. jūlijā, kad pēc koncerta grupas fani, emociju uzplūdā vēršoties pret toreizējo padomju režīmu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus. Pēc šī incidenta «Pērkona» radošā darbība tika aizliegta, bet vilciena demolētāji — tiesāti un bargi sodīti.

«Kulakova nakti» plānots ieviest kā ikgadēju tradīciju, pulcējot kopā arī grupas draugus un jaunos mūziķus. Grupu «Pērkons» koncertā papildinās arī  grupas «Instrumenti», «Menuets» un Ogres pūtēju orķestris, kā arī jaunās grupas virzienā no Kulakova dzimtajiem Līvāniem līdz Rīgai – «Krampis» (Līvāni), «Šaha klubs» (Aizkraukle), «Rīgas Modes» (Ogre).

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs.

RTU Komunikācijas nodaļa

17. augusts, 2015 plkst. 16:02