RTU vīru koris «Gaudeamus» piedalīsies Ogres mūzikas svētkos

3. jūlijs, 2015

Piektdien, 3. jūlijā, plkst. 21 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīru koris «Gaudeamus» uzstāsies Ogres Mūzikas svētku atklāšanas koncertā «Sapņu tālumā», kas veltīts šā gada jubilāriem – Emīlam Dārziņam, Aspazijai un Rainim. Koncerts norisināsies Ogresgala parkā pie Tautas nama.

Koncertā kopā ar kori muzicēs arī vokālā grupa «Anima Solla», jauktais koris «Ogre», solisti Inga Šļubovska, Raimonds Bramanis, kā arī instrumentālistu trio – Mārtiņš Zilberts (klavieres), Indulis Cintiņš (vijole) un Dace Zālīte (čells). Muzikālo programmu ievadīs rakstniece Nora Ikstena ar īpaši šim vakaram radītu Rainim veltīto eseju «Jāzep, tu esi mans prieks».

Ogres mūzikas svētki šogad notiek 3. un 4. jūlijā, klausītājus pulcējot jau astoto gadu. Tie kļuvuši par ogrēniešu un pilsētas viesu iemīļotu un emocionālu vasaras vidus tradīciju.

Pilna svētku programma

3. jūlijs, 2015 plkst. 15:44