RTU vīru koris «Gaudeamus» ziemas koncertsezonu noslēgs ar jaunu programmu

29. aprīlis, 2011

RTU vīru koris «Gaudeamus» ziemas koncertsezonu noslēgs ar jaunu programmu «Vīnes valdzinājums». Koncerts notiks piektdien, 13. maijā, plkst. 19 Mazajā ģildē, Rīgā, Amatu ielā 3/5.

Franča Šūberta un Antona Bruknera vokālo kamermūziku līdzās pastorāli intīmajai kora mūzikai, dažādās sastāvu kombinācijās – no kvarteta līdz sešdesmit vīru lielam korim, «Gaudeamus» izdziedās kopā ar mecosoprānu Ievu Paršu, ģitāras meistari Ilzi Grunti un pianisti Sarmīti Ārentu. Programma noslēgsies ar Johana Štrausa dēla valšu kaleidoskopu «Pie zilās Donavas».

Iedvesma šai programmai diriģentam Ivaram Cinkusam radās pēc pērnā gada jūnija brauciena uz Austriju, kur  «Gaudeamus» ar lieliskiem panākumiem koncertēja prestižākajās Austrijas koncertu vietās – Antona Bruknera darba vietā Sv. Floriana klosterī, Jozefa Haidna darba vietā Esterhāzī pilī Aizenštatē un vienā no pasaules slavenākajām koncertzālēm Vīnes Musik Verein.

Biļetes uz koncertu pieejamas RTU Studentu klubā, tālr. 67212477, kā arī pirms koncerta Mazajā ģildē.

Papildu informācija pa tālr.: 29119001, 22012335; e-pasts: ; www.gaudeamus.lv.

29. aprīlis, 2011 plkst. 9:44