«RTU Vīru spēlēs» laurus plūc Būvniecības fakultātes studenti

1. jūnijs, 2011

Par RTU Vīru spēļu 2011 uzvarētājiem kļuvis Būvniecības fakultātes (BF) students Dmitrijs Šarovs. 2. vieta – BF studentam Pēterim Pastaram. 3. vieta – Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studentam Mārcim Priedītim.

Fotogalerija.

Video.

D. Šarovs studē bakalaura studiju programmas «Ģeomātika» 5. kursā, P. Pastars studē bakalaura studiju programmas «Būvniecība» 3. kursā, M. Priedītis studē maģistra studiju programmas «Intelektuālās robotizētās sistēmas» 1. kursā.

SPICBALVAS:

• Oskaram Buividam (BF/) par labāko rezultātu velobraucienā ar foto orientēšanos;
  • Aigaram Alvateram (EEF) par labāko rezultātu uzdevumā «Bunkurs 13»;
  • Dmitrijam Šarovam par labāko rezultātu uzdevumā «Meža Reinis»;
  • Sergejam Steļmaham (EEF) par labāko rezultātu uzdevumā «Grāmatgrauzis»;
  • Pēterim Pastaram par spilgtāko sava talanta prezentāciju;
  • Rolandam Krumbergam (DITF) par precīzāko Studentu kluba mīklas atminēšanu;
  • Dmitrijam Šarovam – rektora Īpašā balva – individuālais lidojums Aerodium vēja tunelī Siguldā;
  • Oskaram Buividam – Studentu kluba simpātiju balva.

Papildu informācija RTU Studentu kluba mājaslapā.

Balvu izcīņa notika trīs posmos. Vīru spēļu dalībnieki skrēja krosu, cīnījās RTU trenažieru zālē, pierādīja sevi spēka un izturības pārbaudēs, erudīcijas testā un intervijās. Savukārt finālposmā Siguldā piedalījās velosacensībās ar fotoorientēšanos, izgāja grūtību pārbaudījumu trasi «Meža Reinis», kā arī parādīja amatu prasmes sadarbībā ar «Reiņa trasi».

RTU Vīru spēles šogad norisinājās jau devīto reizi, tās organizēja RTU Studentu klubs.

RTU Informācijas centrs

1. jūnijs, 2011 plkst. 22:34