RTU volejbolistiem trīs uzvaras, florbolisti saglabā pirmo vietu

14. janvāris, 2014

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta dzīve bija notikumiem bagāta: volejbolistiem trīs uzvaras tikpat spēlēs, savukārt «RTU/Inspecta» kārtējo reizi atgādināja – ar mums garlaicīgi nebūs…

Volejbols

Sestdien, 11. janvārī, «Latvenergo» sporta zālē RTU komanda Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēlē ar rezultātu 3:2 pārspēja VK «Cēsis». Savukārt Daugavpils Olimpiskajā centrā «RTU/Robežsardze» volejbolisti «Schenker» līgas spēlē ar rezultātu 3:1 apspēlēja Daugavpils Universitātes komandu. Svētdien, 12. janvārī, Valles vidusskolas sporta hallē RTU volejbolisti ar rezultātu 3:0 uzvarēja SK «Vecumnieki».

Florbols

Sestdien, 11. janvārī, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC) «RTU/Inspecta» aizvadīja Latvijas Florbola čempionāta spēli pret FBK «Ķekava», uzvarot ar rezultātu 5:4. Savukārt svētdien, 12. janvārī, Ķekavas sporta klubā mūsu florbolisti aizvadīja nākamo maču pret «Ķekavas Bulldogs» komandu, zaudējot ar rezultātu 8:9. Ar sakrātajiem 52 punktiem 21 spēlē RTU florbolisti atrodas pirmajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Futbols

Piektdien, 10. janvārī, Olimpiskajā Skonto hallē «RTU FC» aizvadīja kārtējo Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēli pret «Old City-Jaunība» komandu, zaudējot ar rezultātu 0:2. Spēle tika aizvadīta pēc formāta «8x8» jeb pa astoņiem spēlētājiem vienlaicīgi uz laukuma katrā komandā.

Savukārt sestdien, 11. janvārī, OSC mūsu futbolisti aizvadīja Latvijas Telpu futbola čempionāta spēli pret TFK «LSPA/Sportima», zaudējot ar rezultātu 1:4. Ar iekrātiem 14 punktiem 11 spēlēs RTU futbolisti šobrīd atrodas piektajā vietā Latvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Basketbols

Piektdien, 10. janvārī, «Latvenergo» sporta zālē Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU ar rezultātu 77:79 piekāpās BK «Salacgrīva». RTU basketbolisti iekrājuši 24 punktus līdzšinējās 14 spēlēs. Šāds rezultāts  viņus ierindo ceturtajā vietā regulārā čempionāta turnīra tabulā.

RTU Informācijas centrs

14. janvāris, 2014 plkst. 11:10