RTU zelts un sudrabs kopvērtējumā Latvijas Universiādē galda tenisā

10. decembris, 2012
.
.
.

8. un 9. decembrī Rīgā norisinājās Latvijas XXIII Universiādē galda tenisā, kur  dāmu konkurencē sacentās četras Latvijas augstskolas. Kopvērtējumā čempiontitulu izcīnīja Rīgas Tehniskā universitāte (RTU, 30 punkti) aiz sevis atstājot Latvijas Universitāti (LU, 22 punkti). Trešā vieta Rīgas Stradiņa universitātei (RSU, 12 punkti), ceturtā – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA, 9 punkti).

RTU komandā startēja Baiba Bogdanova (IEVF), kura izcīnīja zelta medaļu vienspēlēs un palika nepārspēta arī dubultspēlēs kopā ar Ievu Indriksoni (BF). Ievai vienspēlēs 4. vieta. Jūlija Koroļova(IEF) ierindojās 8. vietā, bet Viktorija Smirnova (MLĶF) – 10. vietā.

Vīriešiemsacensībās piedalījās sešas komandas. Pirmo vietu ieguva LU (57 punkti), otro – RTU (52 punkti), trešo – LSPA (28 punkti).

RTU komandā spēlēja Māris Freibergs (DITF), kurš izcīnīja 3. vietu vienspēlēs un dubultspēlēs kopā ar Armandu Cīruli (ETF maģistrs) arī ierindojās 3. vietā. Vienspēlēs Armands ierindojās 5. vietā. Gints Eihmans (RTU Rīgas Biznesa skola) vienspēlēs izcīnīja 4. vietu un dubultspēlēs kopā ar Kirilu Jahontovu (TMF) – 2.vietu. Kirilam vienspēlēs 7. vieta. RTU Cēsu filiāles students Roberts Visockis vienspēlēs izcīnīja 9.vietu.