RTU zinātņu prorektors paraksta līgumu ar VIAA

11. oktobris, 2010

11. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes zinātņu prorektors profesors Leonīds Ribickis parakstīja līgumu ar Valsts izglītības un attīstības aģentūru par ERAF projekta «Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskās sadarbības, projektu un kapacitātes attīstība zinātnē un tehnoloģijās» ieviešanu.

11.10.2010.  Skatīt galeriju

ligums_viaa.jpg Projekta specifiskais mērķis ir RTU kapacitātes attīstība, sekmējot dalību starptautiskajos projektos un pasākumos.

Projektā plānotas trīs galvenās aktivitātes:

• starptautiskās sadarbības projektu iesniegumu sagatavošana;
  • dalība starptautiskās zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju konferencēs un kongresos;
  • pētniecības rezultātu izplatīšana, popularizēšana un sadarbības kontaktu veicināšana.

Projekta rezultātā tiks sagatavoti 30 starptautiskās sadarbības projekti finansējuma saņemšanai Eiropas Savienības 7. ietvargrogrammā, «Eureka» programmā vai kādā citā starptautiskās pētniecības atbalsta programmā. RTU zinātnieki piedalīsies arī 159 starptautiskās konferencēs vai kongresos publicējot savus zinātniskos pētījumus. Dalība konferencē vai kongresā rezultēsies ar sešu lappušu publikāciju.

Katra katedra projekta laikā iniciēs vienu pētniecības projekta ideju, kas tiks reģistrēta RTU projektu vadības sistēmā un kopumā tiks reģistrētas 104 jaunas starptautisko pētniecības projektu idejas.

Projekta kopējais finansējums ir 490 493 LVL, kuru paredzēts apgūt no 2010. gada 1. augusta līdz 2012. gada 31. jūlijam.

eraf_bez_texta.jpg

11. oktobris, 2010 plkst. 16:43