«RTU/Inspecta» ceturtdaļfinālā pret SK «Pārgauja»

28. februāris, 2013

Sestdien, 2. martā, plkst. 19 Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b, Rīgā) Latvijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolisti «RTU/Inspecta» uzņems SK «Pārgauja».

Latvijas florbola čempionāta regulārajā turnīrā RTU florbolisti ar izcīnītu 51 punktu ieguva otro vietu, savukārt SK «Pārgauja» ierindojās septītajā pozīcijā (30 punkti),līdz ar to – abas komandas tiksies izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. Sērijas uzvarētājs tiks noskaidrots līdz trīs uzvarām.

Regulārā turnīra savstarpējās spēlēs komandas demonstrēja izteikti uzbrūkošu spēles stilu, brīžiem aizmirstot par savu vārtu drošību, par ko liecina arī rezultāti – 9:7 un 13:10. Abas reizes uzvarēja RTU florbolisti.

Sērijasotrā spēle tiks aizvadīta svētdien, 3. martā, plkst. 17 Spuņciema sporta zālē «Pīlādzītis», trešā – piektdien, 8. martā, plkst. 20 Cēsu pilsētas sporta kompleksā.

Ja uzvarētājs netiks noskaidrots pēc pirmajām trīs spēlēm, sērijas ceturtā spēle paredzēta svētdien, 10. martā, plkst. 20 Cēsu pilsētas sporta kompleksā, bet – piektās cīņas vieta un laiks vēl tiks precizēts.

RTU Informācijas centrs

28. februāris, 2013 plkst. 14:42