«RTU/Inspecta» izcīna 10. uzvaru pēc kārtas

18. februāris, 2013
.
.
.

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbola komanda «RTU/Inspecta» izcīnīja uzvaras pēdējās divās spēlēs Latvijas florbola čempionāta regulārajā turnīrā. Piektdien RTU florbolisti ar «Ķekavu» aizspēlējās līdz pat «bullīšiem», pēc kuriem tika svinēta uzvara ar 12:11. Savukārt svētdien RTU florbolisti noslēdza regulāro turnīru, uzvarot SK «Pārgauja» ar 13:10.

Piektdienas vakarā RTU florbolisti viesojās Ķekavā, kur pirmajā periodā saņēma «aukstu dušu», zaudējot ar 2:5. Spēles 36. minūtē RTU florbolisti nokļuva ļoti nepatīkamā situācijā – 3:8. Līdz otrā perioda beigām RTU florbolisti vienus vārtu atguva.

Spēles pēdējā «cēlienā» RTU florbolisti sāka pakaļdzīšanos, un pirmajās desmit minūtēs «Ķekavas» vārtsargs piecas reizes «meklēja» bumbiņu savos vārtos. Rezultāts – 9:9!Spēles 59. minūtē RTU florbolisti jau atradās vadībā ar rezultātu 11:9.Tomēr mājinieki spēja rezultātu izlīdzināt, kas nozīmēja vienu – sekojapagarinājums, kurā rezultāts nemainījās. Un spēles liktenis izšķīrās «bullīšos», kur veiksmīgāki bija RTU florbolisti, uzstādot galīgo spēlesrezultātu – 12:11.

Svētdien RTU florbolisti uzņēma SK «Pārgauja», unspēles rokraksts atgādināja pirms divām dienām redzēto Ķekavā. Proti, RTU florbolisti atkal bija iedzinējos, daudz vārtu ielaida un beigās tikun tā uzvarēja. Futbola terminoloģijā runājot, – spēlē kā brazīlieši futbolā – met cik gribi, iemetīsim vairāk. Pirmajā minūtē viesi «atslēdza» RTU vārtus un otrās trešdaļas sākumā jau atradās vadībā ar rezultātu 3:1.

Otrās trešdaļas vidū rezultāts jau bija neizšķirts – 5:5. Trešdaļas otrajā pusē turpinājās atvērto durvju (lasi – vārtu) dienas, kas iecēla rīdzinieku noskaņojumu saulītē – 9:6. Līdz 49. minūtei RTU florbolisti palika uzticīgi savai spēles filozofijai, un viesi «pievilka» līdz minimumam – 10:9. Tomēr spēles galotnē RTU florbolisti guva vēl trīs vārtus, sasniedzot gala rezultātu – 13:10.

Šobrīd«RTU/Inspecta» atrodas pirmajā vietā regulārā turnīra tabulā, tomēr galvenajiem konkurentiem «Lekrings» un «Lielvārde» florbolistiem ir attiecīgi viena un divas spēles rezervē, līdz ar to – pirmā trijnieka izvietojums tabulā varētu mainīties.