«RTU/Inspecta» pusfinālā pret Cēsu «Lekrings»

11. marts, 2013

Sestdien, 16. martā, plkst. 19.30 Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b, Rīgā) Latvijas florbola čempionāta pusfināla pirmajā spēlē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolisti «RTU/Inspecta» uzņems Cēsu «Lekrings». Sērijas uzvarētājs tiks noskaidrots līdz trīs uzvarām.

Latvijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijās RTU un «Lekrings» savus pretiniekus attiecīgi SK «Pārgauja» un FK «Bauska» uzvarēja ar 3:0. Savukārt Latvijas florbola čempionāta regulārā turnīra noslēgumā abas komandas atradās blakus – RTU florbolisti ar izcīnītu 51 punktu ierindojās otrajā vietā, «Lekrings» komandai par vienu punktu mazāk un trešā vieta.

Regulārā turnīra savstarpējās spēlēs abas komandas, spēlējot savā laukumā, izrādīja viesmīlību pret viesiem, proti, pirmajā mačā Rīgā uzvarēja «Lekrings» florbolisti ar rezultātu 7:5, savukārt Cēsīs pārāka izrādījās RTU komanda – 6:5.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta svētdien, 17. martā, plkst. 20.30 Olimpiskajā sporta centrā, trešā – sestdien, 23. martā, plkst. 20 Cēsu pilsētas sporta kompleksā.

Ja uzvarētājs netiks noskaidrots pēc pirmajām trīs spēlēm, sērijas ceturtā spēle paredzēta svētdien, 24. martā, plkst. 18 Cēsu pilsētas sporta kompleksā, bet – piektās cīņas vieta un laiks vēl tiks precizēts.

RTU Informācijas centrs

11. marts, 2013 plkst. 16:44