«RTU/Inspecta» uzvar starptautiskā florbola turnīrā «Latvian Open 2013»

26. augusts, 2013

Svētdien, 26. augustā, Valmierā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolistu «RTU/Inspecta» uzvaru noslēdzās starptautiskais florbola turnīrs «Latvian Open 2013». Finālspēlē «RTU/Inspecta» ar 6:3 uzvarēja «Ulbroka/FS Masters» florbolistus.

RTUflorbolisti aizvadīja teicamu apakšgrupas turnīru – piecās spēlēs tika izcīnītas piecas uzvaras, gūstot 39 un zaudējot 8 vārtus. Ceturtdaļfinālā RTU florbolisti ar 3:1 uzvarēja FBK «Ķekava», savukārt pusfinālā ar 5:2 FK «Rubene». Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva RTU komandas florbolists Henrijs Uzraugs ar 16 punktiem (10 vārti un 6 rezultatīvas piespēles).

«Latvian Open» ir biedrības «Kocēnu Sporta klubs» rīkots un Latvijas Florbola savienības (LFS) oficiāli atzīts turnīrs, kas iekļauts Starptautiskās Florbola federācijas (IFF) vasaras elites turnīru sarakstā. Šovasar turnīram pieteicās 34 komandas – 22 vīriešu un 12 sieviešu no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Šveices. Spēles notika Vidzemes Olimpiskajā centrā un Kocēnu sporta namā.

«RTU/Inspecta» sastāvs un statistika.

RTU Informācijas centrs

26. augusts, 2013 plkst. 10:01