«RTU/Inspecta» aizvadīs pusfinālspēles Latvijas Florbola čempionātā

14. marts, 2014
.
.
.

Gaidāmajā nedēļas nogalē VK «RTU» cīnīsies par iekļūšanu Latvijas Nacionālās volejbola līgas pusfinālā, bet «RTU/Robežsardze» un «RTU/Inspecta» turpinās cīņu par iekļūšanu finālā.

Volejbols

Ceturtdien, 13. martā, sporta namā «Daugava», «RTU/Robežsardze» aizvadīja «Schenker» līgas Latvijas čempionāta trešo pusfināla spēli pret Daugavpils Universitātes komandu, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0, tādējādi sērijā izvirzoties vadībā 2:1.

Ceturto pusfināla spēli «RTU/Robežsardze» aizvadīs svētdien, 16. martā, plkst. 16 Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā.

13. martā Aizputes novada sporta centrā Latvijas Nacionālās volejbola līgas pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadīja RTU pret VK «Aizpute», piekāpjoties mājiniekiem ar rezultātu 1:3.

Sestdien, 15. martā, plkst. 14 «Latvenergo» sporta zālē, Rīga, Pulkveža Brieža ielā 12 RTU komanda aizvadīs Latvijas Nacionālās volejbola līgas otro ceturtdaļfināla spēli. Ceturtdaļfināla spēļu sērija norisinās līdz divām uzvarām.

Florbols

Sestdien, 15. martā, un svētdien, 16. martā, plkst. 20 Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, Grostonas ielā 6b, Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas pirmajās divās pusfināla spēlēs «RTU/Inspecta» tiksies ar florbola komandu «Cēsu alus/Lekrings».

14. marts, 2014 plkst. 15:13