«RTU/Inspecta» kļūst par divkārtēju Latvijas čempionu

17. aprīlis, 2011

Latvijas vīriešu florbola čempionātā sestdien, 16. aprīlī, otro gadu pēc kārtas triumfēja «RTU/Inspecta» komanda. Finālsērijas ceturtajā mačā «RTU/Inspecta» pārspēja Cēsu «Lekrings» komandu ar 5:2 (1:1, 2:0, 2:1), sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar rezultātu 4:0.

Šajā cīņā «RTU/Inspecta» pa diviem vārtiem guva Edžus Bunka un Ainārs Juškēvičs un reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Kristians Lisovskis. Savukārt «Lekrings» komandā precīzi bija Aleksandrs Abramovs un Kārlis Bulmeistars.

Trešajā trešdaļā pie rezultāta 1:4 cēsniekiem divreiz īsā laika sprīdī bija iespēja izpildīt soda metienus, tomēr nevienā no reizēm viņi nebija precīzi.

Zelta medaļas «RTU/Inspecta» komandas spēlētājiem pasniedza RTU rektors Leonīds Ribickis un Latvijas Florbola federācijas prezidents Ilvis Pētersons.

Kā atzīst RTU rektors L. Ribickis: «Visā pasaulē labākie universitāšu sportisti ir tie cilvēki, kas spodrina universitātes vārdu. Ja universitāte ir akadēmiski izcila, tā noteikti lepojas arī ar stabilām sporta tradīcijām un slavenām sporta komandām. Man ir prieks, ka RTU florbolisti jau otro gadu kļūst par Latvijas čempioniem. Mums ir iemesls būt lepniem.»

Kā ziņots, pirmajos trijos mačos «RTU/Inspecta» komanda izcīnīja uzvaras ar rezultātiem 3:0, 6:3 un 7:6.

Pusfinālsērijās «RTU/Inspecta» ar 3:0 uzvarēja «Ķekavas» komandu, bet «Lekrings» ar 3:0 pārspēja «Lielvārdi».

Regulārajā čempionātā «RTU/Inspecta» ar 63 punktiem 24 spēlēs izcīnīja pirmo vietu, bet «Lekrings» ar 60 punktiem ierindojās otrajā pozīcijā.

RTU Informācijas centrs

17. aprīlis, 2011 plkst. 10:33