«RTU/Inspecta»: laipni lūgti amerikāņu kalniņos!

9. decembris, 2013
.
.
.

Šāds varētu būt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolistu «RTU/Inspecta» mārketinga sauklis, ja vērtējam komandas sniegumu aizvadītās nedēļas nogalē. Garlaicīgi nebija... Arī Igaunijas pilsētā Polvā, kur RTU karsējkomandas daiļrade tika novērtēta kā precīza un sinhrona – otrā vieta Baltijas lielākajās sacensībās!

Piektdien, 6. decembrī, Spuņciemā Latvijas Florbola čempionātā spēlē RTU florbolisti tikās ar «Lekrings» komandu. Jau septītajā minūtē RTU florbolisti bija vadībā ar rezultātu 3:0, pēc pirmā perioda – 5:3. Nākamajos divos periodos RTU florbolisti uzvarēja ar rezultātu 4:0, un visā spēlē ar 13:3. Par labāko spēlētāju RTU komandā tika atzīts Gvido Lauga, gūstot 3 rezultativitātes punktus (2 vārti un rezultatīva piespēle).

Sestdien, 7. decembrī, Lielvārdē RTU florbolisti tikās ar FBK «Lielvārde» un jau 14. minūtē atrādās zaudētāju lomā ar 0:5... Mūsējie nomainīja vārtsargu un līdz pirmā perioda beigām atspēlēja vienus vārtus – 1:5. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 3:8. Spēles pēdējā cēlienā RTU florbolisti sāka pakaļdzīšanos, tomēr bez vērā ņemamiem panākumiem – spēle noslēdzās ar rezultātu 6:9 pretinieku labā. Pēc šā mačā RTU florbolisti ar iekrātiem 40 punktiem 16 spēlēs aizvien atrodas Latvijas Florbola čempionāta regulārā turnīra pirmajā vietā.

Piektdien, 6. decembrī, Olimpiskajā Skonto hallē «RTU FC» futbolisti Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīrā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar «FC Caramba Riga» komandu. Savukārt Cēsīs Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU ar rezultātu 80:48 sagrāva «Dārznieks/Cēsis» komandu.

Sestdien, 7. decembrī, Igaunijas pilsētā Polvā notika IV Starptautiskais festivāls karsējkomandām «Tantsutüdrukute», kas uzskatāms par lielāko šāda veida pasākumu Baltijas valstīs. RTU karsējkomanda 12 vienību konkurencē ieguva godpilno otro vietu.

Daugavas sporta namā kārtējā «Schenker» līgas spēlē «RTU/Robežsardze» volejbolisti ar rezultātu 3:2 pārspēja VK «Parnu» no Igaunijas. Savukārt Kuldīgā RTU volejbolisti Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēlē ar rezultātu 2:3 zaudēja VK «Kuldīgas NSS/K-volejs».

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika Latvijas čempionāts svarbumbu sportā, kurā piedalījās vairāk nekā 100 sportistu, tai skaitā rekordliels sieviešu skaits – 20. RTU komandu pārstāvēja 15 dalībnieki, no kuriem 12 izcīnīja godalgotās vietas. Junioru konkurencē līdz pat pēdējam stafetes etapam vadībā bija Jāņa Āboliņa sporta klubs no Jēkabpils, tomēr stafetes noslēdzošajā posmā RTU Būvniecības fakultātes students Ingus Leja spēja izcīnīt uzvaru, apsteidzot otro vietu par deviņām reizēm. Savukārt pieaugušo konkurencē RTU komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru.