«RTU/Inspecta» Latvijas florbola čempionāta regulārā turnīra uzvarētāji

24. februāris, 2014
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta komandas aizvadīja spraigas un aizraujošas spēles nedēļas nogalē. «RTU/Inspecta» kļuva par Latvijas Florbola čempionāta regulārā turnīra uzvarētājiem un ceturtdaļfinālā spēlēs par Liepājas «Kurši».

Futbols

Sestdien, 22. februārī, Latvijas Telpu futbola čempionātā otro ceturtdaļfināla spēli aizvadīja RTU futbolisti pret FK «New Project», izcīnot uzvaru ar rezultātu 5:4. Ceturtdaļfināla spēļu sērijas attiecība ir 1:1, bet vārtu attiecība 7:11, līdz ar to RTU futbolisti neiekļūst pusfināla spēļu sērijā.

Volejbols

Sestdien, 22. februārī «Latvenergo» sporta zālē, RTU komanda aizvadīja Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli pret VK «Balvi», piekāpjoties ar rezultātu 2:3.

Florbols

Svētdien, 23. februārī, Latvijas Florbola čempionātā «RTU/Inspecta» tikās ar florbola komandu «Cēsu alus/Lekrings», spraigā cīņā uzvarot ar rezultātu 6:5. Ar 67 iegūtiem punktiem 26 spēlēs «RTU/Inspecta» kļuva par regulārā turnīra uzvarētājiem, un ceturtdaļfinālā viņiem stāsies pretī Liepājas «Kurši».

Vieglatlētika

21. un 22. februārī Kuldīgā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā. No RTU studentiem zelta medaļu izcīnīja Ģirts Dubinskis 200 metru skrējienā – 22,36 sekundes kā arī bronzas medaļu 400 metru distancē ar rezultātu 49,74 sekundes.

Sudraba medaļu trīssoļlēkšanā izcīnīja Pāvels Kovaļovs – 15,46 metri.

Bronzas medaļas ieguva Elīna Sergejeva 400 metru skrējienā – 1:02,38 minūtes un Jānis Girgensons 3000 metru skrējienā – 8:28,94 minūtes.