«RTU/Inspecta» Latvijas Florbola čempionātā sagrauj «Rubeni» un «Ķekavu»

26. novembris, 2012

Sestdien, 24. novembrī, «RTU/Inspecta» mājas spēlē pagarinājumā 7:6 pieveica čempionāta līderi «Ķekava», pārtraucot pretinieku astoņu panākumu sēriju. Izšķirošos vārtus «RTU/Inspecta» labā guva Edžus Bunka (TMF).

Rīgas Olimpiskajā centrā «RTU/Inspecta», kas pēdējās divās spēlēs bija piedzīvojusi zaudējumus, un čempionāta līdere «Ķekava», kas pēdējās astoņās spēlēs laukumu bija atstājusi kā uzvarētāja. Kārtējo reizi apstiprinājās fakts, ka ir spēles, kurās iepriekšējai statistikai nav nekādas nozīmes, jo jau 14. minūtē «RTU/Inspecta» bija izvirzījusies vadībā ar 5:1, bet periodu noslēdza ar rezultātu 5:3.

Otrajā periodā «Ķekava» panāca izlīdzinājumu 6:6, lai arī līdz pamatlaika beigām bija vēl viens periods, neviena no komandām pie vārtu guvuma tā arī netika.

Spēles liktenis tika izlšķirts papildlaika otrajā minūtē, kad Edžus Bunka pēc Edžus Ceriņa piespēles raidīja bumbu Ivara Dišereita sargātajos vārtos (7:6).

Svētdien, 25. novembrī, «RTU/Inspecta» izbraukuma spēlē divu dienu laikā izcīnīja otro uzvaru, «Rubeni» sakaujot ar 9:3.

Jau no pašām pirmajām spēles minūtēm «RTU/Inspecta» nodemonstrēja pretiniekiem, ka nav ar pliku roku ņemami. Pirmais spēles periods noslēdzās ar rezultātu 0:1, otrais – ar 1:8, bet pēdējo periodu «RTU/Inspecta» noslēdza ar rezultātu 9:3.

Uzvarētāju rindās par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Edgars Gailītis, kurš atvairīja 32 (94,28%) pretinieku metienus, bet «Rubenes» sastāvā labākā spēlētāja gods tika piešķirts otro vārtu guvējam Jurim Zilbertam.

«RTU/Inspecta» galvenais treneris Normunds Zvejnieks atzīst, ka viņa vadītai komandai vajadzēja laiku, lai atrastu pareizos spēlētāju virknējumus, spēles ritmu un florbolistu sapratni laukumā. Gribēšana rīdziniekiem esot bijusi, tagad jāpierāda, ka ir arī varēšana. Treneris sola, ka turpmāk komanda centīsies rādīt arvien interesantākas un saturīgākas spēles.

RTU Sporta klubs

26. novembris, 2012 plkst. 10:32