4. marts, 2013
.
.
.

2. un 3. martā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolisti «RTU/Inspecta» aizvadīja pirmās divas Latvijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla spēles, kurās uzvarēja SK «Pārgauja» komanda ar rezultātiem – 11:5 un 6:2.

Jau spēles 29. sekundē RTU florbolisti «atslēdza» pretinieku vārtus, savukārt 13. minūtē rezultāta tablo vēstīja jau 3:0. Mača turpinājumā SK «Pārgauja» florbolisti sāka «pakaļdzīšanos», un otrā perioda pirmajā minūtē rezultāts jau bija neizšķirts – 3:3. Ar to arī intriga spēles kopējā dramaturģijā bija beigusies – pēc otrā perioda RTU florbolisti bija vadībā ar 6:4, bet trešajā turpinājās mērķtiecīga pretinieku vārtu «apšaude», kas visā spēlē atnesa pārliecinošu uzvaru ar 11:5.

Nākamajā dienā komandas tikās vēlreiz, un pēc pirmā perioda RTU florbolisti atradās vadībā ar rezultātu 1:0. Otrajā periodā uz SK «Pārgauja» vieniem gūtiem vārtiem RTU florbolisti atbildēja ar trīs, līdz ar to, sākot spēlēs pēdējo «cēlienu», RTU florbolisti bija iekrājuši solīdu pārsvaru – 4:1. Pēdējā trešdaļā «RTU/Inspecta» bez liekām problēmām novadīja maču līdz uzvarai – 6:2, bet sērijā jau 2:0.

Sērijas trešā spēle tiks aizvadīta 8. martā plkst. 20 Cēsu pilsētas sporta kompleksā. Ja uzvarētājs netiks noskaidrots pēc šā mača, ceturtā spēle paredzēta 10. martā plkst. 20 Cēsu pilsētas sporta kompleksā, bet – piektās cīņas vieta un laiks vēl tiks precizēts.