«RTU/Inspecta» turpina uzvaru sēriju

17. februāris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) basketbola komanda izcīna pārliecinošu uzvaru nedēļas nogalē, «RTU/Inspecta» turpina uzvaras sēriju Latvijas Florbola čempionātā.

Basketbols

Piektdien, 14. februārī, «Latvenergo» sporta zālē RTU komanda aizvadīja kārtējo Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas spēli, gūstot pārliecinošu uzvaru pret BK «Rugāji» ar rezultātu 83:51.

Volejbols

Sestdien, 15. februārī, Latvijas Nacionālas volejbola līgas izbraukuma spēlē RTU komanda piekāpās VK «Aizpute» ar rezultātu 1:3. Savukārt «Schenker» līgas spēlē «RTU/Robežsardze» atzina VK «Selver Tallinn» pārākumu, noslēdzot spēli ar rezultātu 1:3.

Svētdien, 16. februārī, otrajā «Schenker» līgas spēlē nedēļas nogalē, «RTU/Robežsardze» piedzīvoja zaudējumu pret VK «Bigbank Tartu» ar rezultātu 2:3.

Florbols

Sestdien, 15. februārī, Olimpiskajā sporta centrā, Latvijas Florbola čempionātā «RTU/Inspecta» tikās ar florbola komandu «Rubene», gūstot uzvaru ar rezultātu 6:2.

Savukārt svētdien, 16. februārī, izbraukuma spēlē «RTU/Inspecta» guva pārliecinošu uzvaru pār Bauskas komandu ar rezultātu 13:4.

Svarbumbu celšana

Sestdien, 15. februārī, Daugavpils novadā, Sventē, norisinājās Latvijas kausa 1. posma izcīņa svarbumbu celšanā garā cikla vingrinājumā. Sintija Pastare (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte) uzstādīja Latvijā līdz šīm augstāko rezultātu garā cikla vingrinājumā, fiksējot 16 kg smagu svarbumbu 138 reizes. Smagsvars Ingus Leja no Būvniecības fakultātes atkal laboja Latvijas rekordu junioru grupā garā cikla vingrinājuma kategorijā +105 kg. Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes absolvents Andrejs Makuha uzstādīja jaunu Latvijas rekordu svara kategorijā - 68 kg. RTU sportisti Individuālajā Ieskaitē uzstādīja sekojošus rezultātus:

sievietes:

-68kg - Sintija Pastare (MLĶF) - zelts; Latvijas labākais rezultāts!

-63kg - Sanija Turlaja (IEVF) - sudrabs;

vīrieši:

-68kg - Andrejs Makuha (EEF absolvents) - zelts; Latvijas rekords!

-68kg - Artūrs Aleksandrovičus (TMF) - bronza;

-78kg - Roberts Koops (BF) – sudrabs, junioros zelts;

-85kg - Kaspars Kroičs (EEF) - zelts;

-85kg - Edgars Korols (EEF absolvents) - sudrabs;

-95kg - Arnis Hansons (BF absolvents) - zelts;

+105kg  Ingus Leja (BF) - sudrabs; junioros zelts. Latvijas rekords junioros!

Kopvērtējumā RTU komandai zelts.

Nākamās sacensības notiks 15. martā klasiskajā divcīņā – 24. universiāde. Iepriekšējās 23 reizes RTU komanda ir izcīnījusi uzvaru.

17. februāris, 2014 plkst. 17:13