«RTU/Robežsardze» uzvar arī otrajā Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas spēlē

24. aprīlis, 2017
Foto – «RTU/Robežsardze»

Latvijas vīriešu volejbola čempionāta finālsērijas otro spēli izbraukumā sestdien, 22. aprīlī, aizvadīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komanda «RTU/Robežsardze», kura viesos ar 3:2 (23:25, 27:25, 25:17, 27:29, 15:13) pārspēja «Poliurs/Ozolniekus». Nākamā – trešā – finālspēle sērijā līdz trim uzvarām notiks jau trešdien, 26. aprīlī, plkst. 20 Rīgā, Sporta namā «Daugava», Krišjāņa Barona ielā 107.

Pirmo setu uzvarēja «RTU/Robežsardzes» volejbolisti, savukārt otro un trešo – mājinieki «Poliurs/Ozolnieki». Ceturtā seta izskaņā pieļautās kļūdas mājiniekiem neļāva spēli pabeigt ar uzvaru. Līdzīgā cīņā aizritēja arī piektais sets, kurā uzvaru izcīnīja «RTU/Robežsardzes» sportisti, tādējādi nostiprinot vadību sērijā ar 2:0.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

24. aprīlis, 2017 plkst. 11:12