«RTU/Robežsardze» volejbolisti iekļūst Latvijas čempionāta finālā

17. marts, 2014

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika piedzīvoti gan patīkami, gan ne tik patīkami mirkļi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta komandu spēlēs. RTU basketbolisti izcīnīja kārtējo uzvaru LBL 3. divīzijas spēlē un «RTU/Robežsardze» iekļuva «Schenker» līgas Latvijas čempionāta finālā, bet ne pārāk veiksmīga nedēļas nogale izvērsās RTU volejbola komandai un «RTU/Inspecta».

Basketbols

Piektdien, 14. martā, «Latvenergo» sporta zālē, RTU komanda aizvadīja kārtējo Latvijas Basketbola līgas (LBL) 3. divīzijas spēli pret «Dārznieks/Cēsis» izcīnot kārtējo pārliecinošo uzvaru ar rezultātu 87:54. Ar iekrātiem 44 punktiem 24 spēlēs RTU basketbola komanda atrodas otrajā vietā turnīra tabulā.

Volejbols

Sestdien, 15. martā, «Latvenergo» sporta zālē, RTU volejbola komanda aizvadīja otro Latvijas Nacionālās volejbola līgas pusfināla spēli pret VK «Aizpute», piekāpjoties ar rezultātu 1:3, tādējādi neiekļūstot turnīra pusfinālā.

Svētdien, 16. martā Daugavpilī, «RTU/Robežsardze» aizvadīja ceturto «Schenker» līgas Latvijas čempionāta pusfināla spēli pret Daugavpils Universitātes komandu izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:0. Spēļu sērijā līdz trīs uzvarām uzvarēja «RTU/Robežsardze» un iekļuva čempionāta finālā.

Florbols

Sestdien un svētdien Olimpiskajā sporta centrā, «RTU/Inspecta» aizvadīja pirmās divas Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas pusfināla spēles pret «Cēsu alus/Lekrings», piedzīvojot divus zaudējumus ar rezultātiem 4:5 un 2:5.

17. marts, 2014 plkst. 14:02