Salsas festivāla noslēguma balle notiks Rīgas Tehniskajā universitātē

2. jūnijs, 2011

Augusta beigās Rīgu pieskandinās salsas ritmi, jo pilsētā norisināsies astotais salsas festivāls, kam šogad dots jauns nosaukums – Latvijas Salsas un latino festivāls 2011. Festivāla centrālais notikums – Grand Salsa Party – šogad notiks RTU Lielajā aulā.

Festivāls Rīgā ilgs no 24. līdz 28. augustam. Pasākuma programma solās būt ļoti piesātināta – līdzās deju nodarbībām pie pieredzējušiem pasaules mēroga dejotājiem festivāla laikā paredzēts uzstādīt arī GinesaPasaules rekordu bachata dejā. Rekorda uzstādīšanā aicināts piedalītiesikviens, kas apguvis dejas pamata figūras.

Kā ik gadu festivāla dalībniekiem būs iespēja izdejoties līdz rīta agrumam viskrāšņākajā festivāla noslēguma ballē – Grand Salsa Party, kasnotiks sestdien, 27. augustā, RTU Lielajā aulā.

Sīkāku informāciju par festivāla programmu, pieteikšanos un dalības maksu var atrast festivāla organizatoru mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

2. jūnijs, 2011 plkst. 13:36