Seminārs «Ievads zinātnisko rakstu sagatavošanā»

19. marts, 2012

Ceturtdien, 22. martā, plkst. 17.30 Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, norisināsies otrais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Publikāciju sagatavošana» seminārs «Ievads zinātnisko rakstu sagatavošanā». Paredzamais semināra ilgums – 2h. Semināru vadīs Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes vadošais pētnieks Kārlis Agris Gross.

Semināra «Ievads zinātnisko rakstu sagatavošanā» tematu izklāstu iespējams sadalīt trīs aptuvenās daļās, kas viena otru papildina:

• zinātnisko rakstu veidi, žurnāli un to «impact factor», Hirša indekss;
  • kā pareizi noformēt raksta līdzautoru, un kā iedalīt tos. Tāpat tiks runāts par zinātnisko ētiku un pateicībām.
  • ievads sagatavošana – tiks runāts par  to kā pareizāk iesākt ievada rakstīšanu, un kam ir jāpievērš uzmanība, jo kā zināms, ievads ir viena no būtiskākajām zinātniskā raksta sastāvdaļām.

Semināru cikls «Publikāciju sagatavošana» ir veidots tā, lai sev noderīgu informāciju iegūtu ne tikai doktoranti, kuriem ir pieredze zinātnisko rakstu sagatavošanā, bet arī pēdējo kursu maģistranti, kas gatavojas iesniegt savus zinātniskos rakstus studentu zinātniskajā konferencē, kā arī ir iecerējuši turpināt studijas doktorantūrā.

Semināram iespējams pieteikties līdz 21. martam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Apmeklējot vismaz 75% no visiem semināriem, to dalībnieki saņems apliecinājumu par semināru cikla noklausīšanos.

Ja rodas jautājumi, sazināties ar RTU Doktorantūras skolas vadītāju Zani Skreiju, rakstot: vai zvanot: 67089870.

RTU Doktorantūras skola

19. marts, 2012 plkst. 13:36