Seminārs «Nosacījumi kvalitatīvam energoauditam daudzdzīvokļu mājām»

17. aprīlis, 2012

18. aprīlī plkst. 18 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās, Kaļķu ielā 1, 317. a auditorijā, saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» notiks seminārs «Nosacījumi kvalitatīvam energoauditam daudzdzīvokļu mājām». Seminārā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji un energoauditori.

Semināra interneta tiešsaiste.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija (EM) un Rīgas Tehniskā universitāte. Kā zināms, semināri par dažādiem māju apsaimniekošanas un renovācijas jautājumiem RTU notiek visu mācību gadu katra mēneša trešajātrešdienā. Katrs seminārs tiek veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā un par iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. EM un RTU semināru cikls notiek jau otro gadu.

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

Semināra darba kārtība

18.00–18.40 Daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes novērtēšanas pamatnostādnes un iespējas. Prof. Andris Jakovičs,  Latvijas Universitāte.
18.50–19.00 Jautājumi un atbildes.
19.00–19.40 Ēku energoaudita pārskatā biežāk pieļauto neprecizitāšu analīze. Asoc. prof. Aldis Greķis, Rīgas Tehniskā universitāte.

17. aprīlis, 2012 plkst. 11:17