Seminārs par renovācijas projektu dokumentācijas sagatavošanu

15. maijs, 2012

16. maijā plkst. 18 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās, Kaļķu ielā 1, 317.a auditorijā, saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» notiks seminārs «Renovācijas projektu dokumentācijas sagatavošana. Kļūdas un ieteikumi».

Semināru varēs vērot arī tiešsaistē.

Seminārā Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvji Brigita Rūtīte, Marika Treija un Jānis Belkovskis  informēs par renovācijas projektos biežāk pieļautajām juridiskajām un arhitektoniskajām nepilnībām, bet Rīgas Tehniskās universitātes lektors Oskars Caune stāstīs par daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku tehniskās apsekošanas un renovācijas projektu uzdevumu sastādīšanu.

Seminārā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji, projektētāji un citas renovācijas procesā iesaistītās puses.

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk».  Kā zināms, semināri pardažādiem māju apsaimniekošanas un renovācijas jautājumiem RTU notiek visu mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiek veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā un par iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. EM un RTU semināru cikls notiek jau otro gadu.

Semināra darba kārtība

• 18.00–18.40 Daudzdzīvokļu māju tehniskās apsekošanas un renovācijas projekta uzdevumu sastādīšana. Oskars Caune,  Rīgas Tehniskā universitāte
  • 18.50–19.00 Jautājumi un atbildes
  • 19.00–19.40    Renovācijas projektos biežāk pieļautās arhitektoniskās nepilnības. Brigita Rūtīte, Marika Treija, Rīgas pilsētas būvvalde