Seminārs «Promocijas darba iesniegšana aizstāvēšanai: process un kārtība RTU»

24. oktobris, 2012

Ceturtdien, 1. novembrī, plkst. 17.30 Āzenes ielā 16, Būvniecības fakultātē, 132. auditorijā, notiks RTU Doktorantūras skolas organizētais seminārs «Promocijas darba iesniegšana aizstāvēšanai: process un kārtība Rīgas Tehniskajā universitātē». Paredzamais semināra ilgums – 2h. Semināru vadīs RTU Doktorantu studiju daļas vadītājs Lauris Bisenieks.

Jau otro gadu RTU Doktorantūras skola organizē semināru, kas īpaši paredzēts pēdējo kursu doktorantiem, kas plāno drīzumā aizstāvēt savu promocijas darbu, lai iepazīstinātu ar kārtību un termiņiem, kas jāievēro, lai veiksmīgi pabeigtu doktorantūras studijas. Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Semināra laikā ir paredzēts izskatīt visu promocijas darba aizstāvēšanas procesu sākot no sekmīgas doktorantūras studiju pabeigšanas līdz doktora diploma saņemšanai, pamatojoties ne tikai uz izdotajiem noteikumiem un normatīvajiem aktiem, bet arī uz personīgo pieredzi. Seminārā aplūkojamie jautājumi ir iedalāmi deviņās grupās:

• sekmīga doktorantūras studiju pabeigšana (priekšaizstāvēšanās, nosacījumi , lai atskaitītu kā zinātniskā grāda pretendentu);
  • promocijas darba iesniegšana promocijas padomē (iesniedzamie dokumenti, kārtība, laika līnija);
  • promocijas padomes funkcijas;
  • recenzentu nozīmēšana (kā notiek komunikācija ar recenzentu, labojumu veikšana promocijas darbā);
  • valsts zinātniskās kvalifikācijas komisijas funkcijas (komisijas sēžu regularitāte, tās darbība vasaras periodā);
  • promocijas darba iesniegšana uz izskatīšanu (iesniedzamo eksemplāru skaits, aptuvenās izmaksas, ISBN numura piešķiršana);
  • informācijas par promocijas darba aizstāvēšanu publicēšana (kur un kādos termiņos ir jāpublicē informācija, promocijas darba elektroniskās versijas iesniegšana);
  • promocijas darba aizstāvēšana (atjaunošana uz aizstāvēšanu, ja doktorants ir atskaitīts no RTU, sēdes obligātais sastāvs, norise);
  • doktora diploma saņemšana.

Pieteikšanās semināram līdz 30. oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit.

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar RTU Doktorantūras skolas vadītāju Zani Skreiju, rakstot doktorantūras.skola@rtu.lv vai zvanot: 67089870.

RTU Doktorantūras skola

24. oktobris, 2012 plkst. 16:24